Judit & Judit-tjejerna
Barnmorska
Outfit på språng!
tröja Acne // mamma-jeans Topshop // skor Tory Burch // cykel Monark
Tack Sofia!
Kram
Snyggt. Härlig färg på tröjan! Och trevlig blogg, tittar in här ibland, men aldrig lämnat en kommentar tidigare…. Och fin brud var du också
Tack söta!!
Gud vad du är vacker! Finaste gravida jag sett. Gillar din blogg mkt. Har sjäv en dotter på 5mån. Du har så mycket underbart framför dig…. Lycka till med allt!!
E-postadressen publiceras inte. Obligatoriska fält är märkta *
Namn *
E-post *
Webbplats
Kommentar
Ålder: 28 Familj: Man och dotter Bor: Stockholm Gör: Event Manager på dejtingsajten Trigd.com men just nu mammaledig Kontakt: sophie.rosensvard@gmail.com
Sophie är tjejen som trivs bäst i sociala sammanhang. Om det är med familj och vänner eller nya bekantskaper spelar ingen roll, bara hon slipper vara ensam för länge. Några av Sophies motton är \"ett gott skratt förlänger livet\" och \"everything worth doing is worth overdoing\".
Sveriges största blogg!
Modellande och skapande
Redaktörens betraktelser
Med ett leende på läpparna
What a doglife
En mamma i farten
Lyxigt världen över
Frilansjournalist, krönikör
Amirs liv & äventyr
Chefredaktörens blogg
Nytt från Hollywood
Tankar från Stureplan
Miss World Sweden 2012
Peter 08 Nilsson