Hey Guys!
Ja, det är rätt så mycket som händer just nu. mycket jobb, mycket Umgås och ha roligt och lite då och då mycket planering.
JAg och C har ju ett projekt pågång och jag vill inte prata helt öppet om det riktigt än. Det kommer att krävas en hel del av oss samtidigt som vi ska jobba och tjäna pengar. Sen vill man ju även passa på att ha lite roligt också, ellerhur?! man kan ju inte enbart sitta och vara allvarlig. Tyvärr så tar det en del tid och bloggen är ju typiskt nog det som hamnar lite årt sidan. egentligen så hade jag kunna utnyttja min dag till att utveckla bloggen men jag är ju inte precis en van storbloggerska och missar alla bra tillfällen. kommer liksom på att ”åh, detta kunde blivit ett bra inlägg, fasiken att jag inte fotade mer ;-p”
Men jag ska försöka att bli bättre på att uppdatera bloggen. ni vill ju veta vad som händer, Right?! ;-Jag försöker typ intala mig om att jag kommer få bättre struktur på det hela om jag ändrar vissa små saker. Bättre mobil vart det ju, med en bättre kamra. Då skulle det ju bli roligare att blogga. och sen en ny dator?! viss jag sitter fortfarande här med min gamla med sprukna pixlar över halva skärmen typ. haha men nu har jag tänkt skaffa mig ett skrivbord. Det ger kanske lite mer kontorskänsla och kanske kanske ger det lite mer sug efter att ge er det ni behöver. Hmm. Kanske en riktigt kamra skulle sitta på sin plats. haha
Sen kommer jag att sitta här med en massa dyra prylar som kanske kommer att få mig att bli bättre på att blogga. Jag har alltid lite hopp för bloggen iallafall. Men det är ju bara för att jag älskar er så himla mycket. För att ni kikar in här då och då i hopp om att jag ska ha uppdaterat. Hur kan jag vara så elak?. Nä det måste verkligen bli ändring på det hela. skärp dig Magda!

