Glad alla hjärtans dag eller hur man nu säger haha… Alltså denna dag…helt överskattad, why?
Ska man vara extra kärleksfull idag än alla andra dagar, ska man ge nått sött bara för att det är alla hjärtans dag. Mycket roligare och få det vilken spontan dag som helst, och kärlek ska man visa alltid 🙂
Slutar snart från jobbet, så skönt… Ska med älsklingen till mina föräldrar på middag sen är det söndagsmys som vanligt, idag med ostbricka och italiensa delikatesser + nån film!
Tönten som jag är så har jag köpt ett par fräcka boxers med massa rosa (hahaha) pussmunnar på bara för att 😉 ( även om jag är emot denna dag)
Har tänkt på en sak…Om min pojkvän skulle fria idag så hade jag nog börjat gråta och skratta samtidigt, då menar jag att jag inte vill bli förlovad på alla hjärtans dag för det är ju TÖNTIGT haha…nej inte min önska! Jag vill ha en EGEN DAG 🙂 inte på alla hjärtans dag.
3 dagar kvar sen ledig YES”!
Ha en underbart mysig SÖNDAG 🙂
