← Tillbaka till Improveme Bloggarkiv
Alexandras

Snälla bli min, tropical

YO! Ligger i sängen och tänkte snart unna mig lite sömn. Är fortfarande sjuk (mest hosta) och eftersom jag vaknar på nätterna av det så är jag riktigt trött!

Jag är den enda som jobbat idag så jag fick köra ut själv till Alykes för att länna en pärm då vi fått ett nytt hotell! Att hitta hotellet var omöjligt, men jag lyckades efter att ha frågat små söta grekiska gubbar och cirkulerat några varv! Lyssnade på denna låt (under som jag inte kan lägga in bättre), konstant i två timmar, Veronica + Tropical = sant!

Var på ett hotell och hade en minnesceremoni för en död geting och sen blev det lite kontor innan lunch på stranden, men som sagt, nu försök till sömn och så håller vi tummarna för att ingen ringer! godnatt så länge!

image

 

 

 

http://http://open.spotify.com/track/1VGlMYqPO1LHyclvfIMvWI