← Tillbaka till Improveme Bloggarkiv
Alma Idelsohn

Aaaw vilken gullig bild!

Kolla vilken söt bild på mig och Erik! La upp den på Instagram nyss, glöm inte att followa mig där almaidelsohn heter jag ! 😀

Jag är iallafall jätte glad, livet är underbart! Jag har mina fina vänner, mitt liv är så härligt. Jag reser, träffar roliga människor, har mina närmaste vänner, festar, går i skolan och får bra betyg… Ja vad mer behöver man? 😉

Jag och Erik! Det är en utav mina närmaste vänner !

Följ även Cassiana på Instagram! Flummig tjej! Love! Cassianah

4 svar på ”Aaaw vilken gullig bild!”

  1. Är det sant det dessie skriver?.. Jag har ingen aning, men det känns som om ni borde skriva ett försvarande inlägg så folk inte tror det om er, om det nu inte skulle va så:)

  2. Du är helt jävla sjuk i huvudet! asså på riktigt! Hur fan kan du göra så mot en människa? Misshandla henne så grovt att hon har blåmärken på hela kroppen, och hjärnskakning, du är fan dum i huvudet! Sånna människor som du, är farliga för sammhället! DU borde sitta inne fängslad just nu!
    Sinnesjuk är du din psykopat!!!

  3. En fråga bara. HUr kommer det sig att din blogg bara handlar om Cassiana, Erik och andra nu när Dessie ligger i fight med Cassiana? Hur ställer du dig till bråket? Jag menar någon uppfattning måste du ju ha. Du umgås med samma folk som Dessie och ni var ju faktist bästa vänner en gång i tiden.

    Bara lite funderingar 🙂
    Ha så kul på resorna btw.

Kommentarer är stängda.