Halloj alla glada!! Nu är jag hemma i Näsviken en snabbis.. Tvättar, tvättar och tvättar samtidigt som jag jobbar.. I morgon åker jag tillbaka till Stockholm igen och laddar för en superroligt helg på Formex..
Har några fler bilder från Köpengamn.

Torsdag kväll, Terece och jag tog ett glas bubbel före maten på Kanon restaurangen LêLê

Ejes Väskor från Skövde kom förbi.. Så himla trevliga och en ny kund till Love Forever kolla gärna deras hemsida http://www.ejesvaskor.se/.. Underbar!
På fredagskväll bokade vi bord på samma restaurang igen.. Synd att byta när vi var så nöjd dagen innan. Nu hade vi sällskap av en god vän till Terece. Gunnel är en jätte go’ och mysig tjej som gör jättefina träskor, kolla gärna in hennes sida Gunnels Zuecos http://www.gunnelhome.com/

Lördag sista dagen på mässan.. Lite lugnare i Vision hallen men vi fick ändå några nya kunder, så KUL! Jag köpte med mej 3 nya Voluspa ljus till höstmyset.

Vid 18 tiden bar det iväg hemåt igen. Mot Sverige!

Jag körde halvvägs och stannade till hos mamma i Finspång, drog vidare hemåt i går fm..
I morse vaknade jag till ett regnigt med vacker Näsviken..

Nu måste jag ut en sväng med taxfröken sen blir det jobb, jobb…
So Long!



