Förberedde allt i Showroomet på fredagen.. Ställde i ordning alla vårkläderna och fixade mackor osv.. 14.30 var allt klart så min kund kunde komma och shoppa loss..

Några timmar senare så var det bara att städa undan allt och fixa i ordning mej själv för Terece hade bjudit med mej på tjejmiddag.
Kvällens Outfit: all in Love Forever

Efter en stund kom superfina Åza Brennander från Småstadsdrottningar för att hålla oss sällskap på tjejmiddagen.. Innan fördrinken så gick hon loss bland alla kläder och det blev en hel del shopping för henne.

Nu är tanterna redo att dra ner på stan och jag är kvällens Chaffis..

Vi åkte i väg på Milles på Strandvägen 1 och mötte upp de andra brudarna.

Vi var ett härligt gäng.. Helene Månsson, Terece Almering, Anki Bagger, Sara Stenevad och Åza Brennander..Tack alla underbara tjejer för en toppenkväll!! Helt seriöst!!! Vilka partybrudar,,, hur snygga som helst!

Supergod mat.. Jag åt halstrad pilgrimsmussla till förrätt.. Wow! Vad gott..

Efter många roliga timmar och många skratt så hade det blivit dags att åka hemåt..

Vi hade lite kramparty utanför restaurangen innan alla drog åt varsitt håll..
Hur som haver var det en riktigt trevlig kväll och ser fram emot att göra det igen.. Synd att jag misade att fota Helens och Ankis glasskula som dom beställde som efterrätt… jag har då aldrig skrattat så mycket åt en glasskula förut… Gå dit och testa så får ni se..haha!
Kram på er alla..











Stort tack snygging för en fantastiskt trevlig eftermiddag/kväll! Ser redan fram emot nästa gång! KRAM!!!