The white one

Hej.

Mina bästa kosttillskott tips, THEWHITEONE!

The white one har jag alla mina kosttillskott i från, allt från shake,fettförbrännande och koffein tabletter så jag tänkte berätta varför jag valt att beställa där i från 2 omgångar!

Vi börjar med shaken:

Den innehåller massa protein, och smakar milkshake med hallon! Den är god och gör susen.

Den tar jag alltid efter jag tränat för att återhämta mig, den innehåller få kalorier och jag blandar den med lättmjölk, jätte gott..

Energi tabletter:

Dom är jättebra och man känner verkligen hur snabbt man förbränner av dom, man orkar mer och blir piggare och mer effektiv och får mer uthållighet.

Jag klarar dock inte av dom, vet inte varför men mitt hjärta börjar slå rätt snabbt och jag blir yr. Jag har redan hög fettförbränning och är känslig mot koffein.

raspberry ketone: Dom är bäst, dom ökar förbränningen och jag kan i stort sett äta vad som helst om jag tar dom. Jag håller min vikt då! Men jag väljer att äta nyttigt, då dom boostar änu mer.

Sedan måste jag tipsa om deras fransserum, det är jättebra. Jag testade ett annat innan som inte alls var lika bra som det här. Jag slarvar dock, men ska börja använda det!

Ger er även en rabattkod som ger 10% på hela ordern: WHITE10

ih

Ögonfransserumet/HÄR,Slim shake/HÄR,Energi tablett/HÄR och Raspberry ketone/HÄR

Glöm inte att äta bra också med detta!

tudweqefqk46o1_500

tudswvdsgf39ao1_1280

 

2 svar på ”The white one”

Kommentarer är stängda.