Vad mer kan man begära. Än så länge har mina semesterdagar varit underbara. Inte ett moln på himlen. Hunnit med hästarna igen och mina andra djur. eddi har fått följa med och bada nu i två dagar vilket han verkligen är överlycklig över. Han springer som en tok och han även badar som en. Fegar ur lite ibland.
Håller även på att planerar för helgen. Jag ringer er imon tjejer och ger er lite uppdatering om helgen. Så här ser min helg ut: Fredga: Familjegolf i m-ås. Lördag: Möhippa, start på öland och vem vet sen 😉 Söndag: Kalas för eva. Hoppas med att hinna sola lite inna det, men jag måste även klämma in et styrelsemöte kl.15.00. Inte så sugen på det.
Imon blir det att åka sola, förhoppningsvis på öland. Måste även bygga klart hingsthagen, vilket vi inte hann färdigt idag. Även rida alla då jag inte hinner det till helgen. Här har man semester och får ändå inte tiden att räcka till. Konstigt, kanske för att jag solade lite förlänge idag.
Nu måste jag gå och dona. Ha det fint puss puss
