Era jävla kräk!

Vi är inte så glada just nu, någon har krossat rutan på våran Celica. Den bil jag har fått av Robin. Den står på honom ännu mm men så fort jag har tagit körkortet skrivs den över på mig. 

Vi hade den avställd då det är mycket att jobba på den, något med motorn och allt vad det är plus fixa färgen på den. Men givetvis vill folk förstöra. Och är det någon som har något emot mig, tell it to My face – era fega f*ttor! 

Robin och jag är inte så jävla glada på er just nu som håller på, någon gång måste ni ta er ur sandlådefasonerna och växa upp! 

   
    
    
 

5 svar på ”Era jävla kräk!”

  1. Ja jag fattar inte heller är bara så lack och ledsen just nu 🙁 Vi ställde undan bilen för att fixa den till mig, hade planerat vilken lack den ska få och all reparation men nu får vi fixa en ny jävla ruta också.. *grrrrrr*!!!!! Ja hahah fan jag gör det, jag lägger upp inlägget sen 😉

  2. fy fan vad trist! att folk ska hålla på att förstöra för andra hela tiden!! fattar inte grejen med det? 🙁

    sv; äh, men vad fan! skit i vad folk säger och om dom är pryda av sig. 😛

Kommentarer är stängda.