Nu ska lilla jag sova tror jag.. Har ju högskoleprovet att göra imorgon på Östra Real hehe… Hade planerat att plugga tre veckor i förväg men så blev det ju så klart inte!
Kollar på Ensam Hemma 3 på sjuan nu, måste säga att den verkligen inte är lika bra som ettan och tvåan 🙁 Ville ju se American Pie som går runt 10 men jag vet inte om det är så bra eftersom jag måste upp så herrans tidigt imorgon! Måste kolla upp när provet börjar också, det vore ju lite misslyckat om man kom för sent hehe.
Jag ska lägga upp ett schema för vad jag har att göra nästa vecka också. Jag ska nämligen börja en ny diet så jag blir lite fit inför sommaren! Men det dyker väl upp imorgon. Eller kanske inte, för jag har ju provet till fyra och sen ska jag träffa några vänner för middag någon gång mellan sex och nio för klockan nio ska vi se Hunger Games 🙂 Har redan sett den så det blir andra gången, men den är så himla bra!
Nu ska jag sova! God natt på er!
