← Tillbaka till Improveme Bloggarkiv
Casia

Mitt Fina Paket!

Guys, det här är vad som väntade i det fina Louis Vuitton paketet som jag fick från min lovley sis igår:




Välkommen till familjen!
Min nuvarande Neverfull har fått en kompis – Neverfull MM (heter den om jag inte minns helt fel) and I just love it! Lite Loboutinkänsla över det hela med det röda fodret, som min sis så fint uttryckte saken. Visserligen ser jag lite over the top ut i nuläget (är på resande fot) men hey, värre saker har ju hänt:
Well, hade ju redan med mig en när jag kom till Stockholm och var ju tvungen att få med mig bägge…no way att jag checkar in en sån liten stackare!

Planet är lite försenat så jag tänkte hinna med lite flygplatsbillig lunch eller nåt. Måste ju vara lite ekonomisk och väga upp det jag handlade på taxfreen nyss, hehe. Ciao, guys!