Hej på er igen!
Nu är det nedräkning på riktigt, ynka 10 dagar kvar. Har haft EN ätardag på över 100 dagar, så gissa om jag är sugen på att återgå till det normala?
Var i New York över påskhelgen och det var en riktigt bra getaway! Huvudet fick vila från jobb vilket gör att jag nu har mycket mer energi 🙂
Att gå på diet därborta var en utmaning. Så mycket frestelser som lockade i varje hörn MEN JAG KLARADE DET! Tog inte en tugga utanför dietens ramar och det visade sig när jag kom hem för formkoll: 8,89% i fett !!!! 😀 😀 😀 Första gången jag gått ner i vikt i usa… Så här följer lite formpics mm. In i kaklet sista spurten!!







Hej! Är intresserad av ditt program och kur. Skulle vara tacksam om du mailade lite info om det :). Mvh Tess