Hej trogna läsare, Nu händer det grejer igen. Insåg att jag inte ens uppdaterat om hur tävlingen gick, såhär 4 månader senare 😛 För er information gick det JÄTTEBRA! Kom på 4e plats av ett starkt startfält, kunde inte bli mer nöjd 🙂 Men jag är klar med tävlandet för ett tag framöver.
För er som följt mig några år vet att jag är aerobicstriptease instruktör och har firman CE Fitness tillsammans med mina bästa vänner, Elin och Emelie. Det är en helt fantastisk träningsform vilket kan många intyga! Vi har nu tillsammans med TravelResearch anordnat en träningsresa till Sri Lanka som går ut på att dansa och träna och att må bra. Den perfekta resan för dig som älskar att dansa och träna!
Upplägget lite kort: Två veckors välmående – 31 januari-13 februari Pris: 22000 kr, följande ingår:
- Flyg
- Lyxhotell precis vid stranden på sydkusten och i huvudstaden Colombo
- Frukost, lunch, middag, mellanmål och självklart vatten
- Showkläder – under slutet av resan skall vi showa på både nattklubbar och andra hotell mm (frivilligt såklart)
- Kost och träningsföreläsningar
- Genomgång av gym samt hur du lägger upp ett gympass för att nå dina specifika mål
- Tre träningspass per dag i snitt som utförs av utbildade och duktiga instruktörer – vi har även gästinstruktörer från Sri Lanka som kommer och dansar med oss
- Danskurser
- Bootcamp
- Yoga på stranden
- Beach-volley mm
- Egen buss som sköter alla transporter
Biljettsläpp lördag 6 september
https://www.youtube.com/watch?v=vfB75Mrywx4&app=desktop
Kolla länken!!!!
