jag åkte ju senare till landet just för att jag skulle göra en sak med min kompis, jag tänkte berätta vad det var vi gjorde;)
JO! Jag och Leannas mamma hade fixat två Skansen biljetter till mig och Leanna för att The Fooo skulle komma och gästa, Leanna visste ju såklart inte om nåt så det blev en överraskning, jag sa att det var en present från London och när hon öppnade paketet så föll hon en massa tårar, Leanna du är mitt allt och lite till!!
Dagen efter alltså på Tisdagen så var vi utanför Skansen klockan sex och klockan tio så blev vi insläppta, medans jag höll i en 1000 kg tung påse så KUTADE Leanna upp till scenen för att få perfa platser, och ja vad kan man säga….. VI VAR LÄNGST FRAM!!! Så vi var med från klockan sex till tio på kvällen;)
Efter Allsången så kom killarna ut och både jag och Leanna fick sjukt fina bilder med Oscar och Felix;) Vad kan man säga en lyckad dag? JAPP!! Leanna jag älskar dig min bästa vän!! you are crazy and i love it<3




