Hello!!!
Denna dag kommer jag att spendera med att packa lite inför Östersunds resan samt städa och sen förhoppningsvis bär det av till Maria och hennes kids under eftermiddagen. Nu har jag ÄNTLIGEN fått hem mina hjärtan och ordningen är återställd.
Nu har jag läst ut min bok ”Släpp kontrollen vinn friheten”. Det går ju hoppas att jag blivit lite klokare efter att ha läst ut den. Från det ena till det andra om någon månad kanske vi ska införskaffa en kanin. Katt är på gång framöver också.
I dagsläget har vi inga djur alls, min stora son hade sina katter i 6 år jag och min exman hade våra (samma) katter i 8 år eftersom jag fick dem 2 år innan min stora son föddes. Vi har även haft en iller som vi döpte till Nero.
Nej nu måste jag ta itu med dagen.
Dagens låt
http://www.youtube.com/watch?v=gvJdjQ2IHQk


