Somnade två timmar, sen gick tvn på och nu kan jag inte somna om. Klockan är tre och jag börjar om fem timmar. Heldag på det, kommer dö. Känner på mig att jag kommer få sova max två timmar vilket också betyder att jag kommer störa mig på allt och alla. Vems fantastiska gener har jag ärvt?
Mitt headset är också borta, så sitter som en tönt mitt i sängen i mörkret med min nutella burk. Just nu skulle Melissa Horn passa så jäkla bra.
Jag längtar tills nästa vecka, massor av träning, arbetsintervju, förhoppningsvis kommer sophia ut och hjälper mig lite med einstein och så kör hästlekis igång 🙂
har verkligen inget vettigt att skriva här, ändå gör jag det. Kan ni inte vara lite roliga och ställa frågor eller vad ni vill att jag ska skriva om?!


Vart ska du på arbetsintervju?
Berätta om dig, dina drömmar, mål, tankar om barn och framtid.
Skulle gärna vilja veta mer om Jimmy, vem är han?