vad jag egentligen har gjort förutom att snöbada med alla tre fina barnen är att vara på gymmet, gick 25 minuter på löpbandet, pga av min operationen måste jag ta det super lugnt, har bokat tid med instruktör för att verkligen få hjälp att få ett fungerande program, så den 30 decmeber får jag lyxen att gå med instruktör.
Jag har varit med min dotter på ridskolan, jag tog mig friheten att kratsa två av fyra hovar, ryktade hästkraken och satte på honom täcket, jag är stolt över mig själv för jag har nämligen inbillat mig själv att jag är livrädd för hästar och det är ju tydligen inte sant! Däremot har jag RESPEKT för dem, för de är väldigt stora och starka djur.
Har ätit gott, myst med familjen och det är verkligen lördagsmyyyyyyys…. detta kom bara för att det var reklam på TV och de sjöng ”nu är det dags för fredags myyyyyyys” ;-D
Ha det!
