Helgen blev rätt lugn. Adam och hans tvillingbror fyllde ju år igår. Så efter att jag kommit hem från jobbet runt 21 tiden så möttes jag i porten av Diar, Diarys och hennes man Balen. De skulle till sin moster en sväng som bor i närheten. Så jag och Jeje hade satt och drack lite champagne på balkongen medan Adam hade gått och lagt sig haha. Han pallade inte fira sin dag. Sen när Diar kom tillbaka så kom Shain och hans tjej. Då åt vi Jejes fina NK tårta och drack lite till, till ungefär halv tre på natten. Sen gick vi och lade oss. Idag är jag pigg men mår inge vidare. Skulle åka och hjälpa till på jobbet men känner mig yr. Så fick stanna hemma:)
Tyvärr tog jag inga bilder igår. Hade ingen lust för jag var helt sliten och osminkad. Vill inte ens minnas hur jag såg ut haha.
Idag har jag bara duschat, ätit lunch med Adam, Diar och hans mamma. Vi blev helt proppmätta så jag och Adam lade oss i sängen och han somnade haha. Ikväll ska vi bara vila ut.
