← Tillbaka till Improveme Bloggarkiv

Hemma efter några dagarns LAN nudå! :)

Ja men då är man hemma igen då efter några dagars lanande!
Riktigt trevligt kan jag säga!

Trevligt folk, personal, även harsia! 😉 ja alla som jobbade där! Riktigt bra lan killar! Och tjejer?

Jag har inget att klaga på alls! Inte ens priset som va hela 80:- Det går verkligen inte att klaga på enligt mej och då är jag egentligen dö fattig :/

Men med den standarden ni har på era lan så är det inga pengar alls! För ska man åka på DH så är det bara att hosta upp 1k för bara biljetten in sen måsta man lägga på bensinpengar, mat, mat, mat och mat och sen om du vill köpa några datadelar o.s.v. så det kanske kan gå upp emot 2k! innan det är klart! Så hejja Netsplit! Om ni fortsätter att hålla eran standard och så, så kommer ni att komma långt! (Hoppas vi/jag!)

Och crew är trevliga, hjälpsamma, lite galna och roliga spelar bra musik tyvärr så va crew så vek att dom inte orkade lyssna på 100 ways to love a cat! Den enda minuset dom får egentligen 😉
Men jag har verkligen inget att klaga på känner jag! Joo att det va kallt x) men sen så va allt bara bra! 😀

Men nu så ska jag nog sova lite! 🙂 Nja jag vet inte om jag ska det eller inte.. Men för min del så bär det iaf av till borlänge ikväll efter maten :/ känns ju lite sådär då! För jag vill ju vara kvar här i Mora med Jonas.. men det får jag inte 🙁 men kommer nog hem på onsdag iaf!

Och jag måste tacka min underbara man och Ronnie för att dom byggde ihop en suuuper dator! (hoppas att du e avis nu ponta 😉 )

Ja bara tacka alla som va med på lanet!

Och LARRY du glömde ta med ditt uppbrända täcke! (Jonas hälsa det från mej!)

Men nu ska jag verkligen sova en kort stund bara så att jag orkar äta mat x)

Puss på er! 😀

Ni skulle ha spelat netsplit låten flera gånger juh! 😀