Ja det känns ju bra att allt är som ”vanligt” igen att jag är ensam i klassen och fett dissad.
Vilket känns riktigt bra elr nått. Ja Moa har slutat att vara med mej, hon går inte och sätter sej med mej om jag sitter ensam utan hon skiter i mej totalt. Är det bara för att jag har börjat snacka med Liza och äta med henne. Om det är därför Moa dissar mej så tycker jag att det är otroligt fjantigt.
Känns ju lagom bra elr inte! Jag får vara glad över Staffas bjöd mej till lan hemma hos honom, men jag tror ju inte om det går nu för att vissa i klassen har bestämt att det ska vara grillfest, den kommer säkert att bli va men allt kommer att hänga på att Moa kan komma igen, bara föra att hon jobbar och har träningar, men sen om det passar resten av de andra är väll skit det samma eller?
Jag är lite lagom grinig på saker och ting i dags läget känner jag! Fyfan..
Klassen håller på att äcklar sönder sej, jag blir bara mindre och mindre viktig för varje dag som går..
Det är ”möten” som jag inte får vara med på när det gäller att försöka få ihop klassen till TEIT11 igen, vilket kommer bara sluta som skit. Jag tycker att jag borde ha ganska tunga argument med i den diskussionen eftersom jag kom in i klassen långt senare och hur det kändes att få komma in som ny.
Men nejdå, jag får inte veta något alls, för jag är inte vikigt.
Tack Te11 för att ni är sånna otroliga svin! 🙂
