← Tillbaka till Improveme Bloggarkiv

Dax att sova kanske?

Ja nu börjar ju klockan bli endel tyvärr.. Jag har ju inte gjort nå vettigt idag alls förutom att köra mc, vilket var riktigt trevligt måste jag säga 🙂
Men jag skulle ha börjat plugga lite teori kanske? Men jag har ju så svårt att bara öppna den förbannade boken som jag har.. *suck* det e fan fett illa måste jag säga.. Varför e det så för? Jag vet inte kanske för att jag inte har någon motivation till att plugga till det riktigt plus att det som står i boken e inte alltid lätt att förstå 🙁 BLÄ!

Jag vill ju ha lätt att läsa som alla andra men jag har ju inte det tyvärr vilket inte alls är roligt! :c
För det gör mej ledsen många gånger..
Men, men det är bara att kämpa på! Jag har ju Jonas som hjälper till och försöker att få mej att se framåt vilket är till stooor hjälp! 😀

Du är guld värd min skatt!
Min älskade Jonas som ibland är lost in lakan<3

De två översta bilderna är hur det ser ut när jag och Jonas ligger och sover typ x)
Riktigt mysigt och bara bra och den sista med Gustaf den är hur jag ser ut när jag sover ensam, kramar kudden för att inte känna mej ensam..