Det var dagen igår.
Det som var lite speciellt med det datumet är att jag och Jonas har varit tsm i 11 långa månader.
Ja det har inte varit det enklaste heller vi har fått kämpa en hel del för att det ska fungera.
Jag är lycklig som det är men visst har jag en hel del med dippar över att jag inte fixar vissa saker och ting som inte är p.g.a. Jonas, utan mkt annat… Men dessa underbara månader har gått så fort fram, jag tycker att det var nyss som jag träffade Jonas på lan i Mora, men det är ett helt år sedan. Om en hel månad så har vi varit tsm i ett år, då ska han få en liten pressent av mej :p
Men jag tänker inte berätta vad det är för någonting ifall han skulle läsa så vill jag inte att han får veta det..
Jag kan säga att jag aldrig har varit lyckligare än vad jag är nu trots att det händer en hel del saker och ting kring mej lite helatiden. Men jag försöker vidare och kämpar på och försöker att leva åxå men det går inte alltid så bra.
Men jag älskar denna man dag som natt mera och mera för varje dag!
Men nått som har gjort mej lycklig är att han har tagit sej tid och åka ner till mej här i Borlänge! Tro mej det är nått som har gjort otroligt mkt och visat mej en hel del!
Tack älskling för att du finns!<3
