Nu är det kväll och jag sitter i soffan med älsklingen och kollar på ”charlies änglar”. Jag tycker att filmen är jätte bra men Samuel gillar inte riktigt sånt 😛 han tycker det är för overkligt för att vara bra 😛 Men ehh det skiter jag i!
Jag har inte spytt någe mer idag men det har varit nära. Jag tror att jag spydde för att jag precis hade rört på mig massor. Så imorgon blir jag ledig igen =/ inte så kul jag vill jobba!
Imorgon kväll ska jag iaf på en ”kranskurs” Inte för att jag riktigt behöver gå på det då jag känner mig riktigt säker idet jag gör, men jag ska gå med Lottie som en företags grej och det är ju faktiskt aldrig något negativt med att repetera saker!
Jag skrev ju tidigare att jag skulle lägga upp den andra videon vi gjorde och här kommer den! 😛 haha det var faktiskt ganska kul att göra en vlogg med nån annan vart liksom lite intressantare att kolla på efteråt. Självklart kollar jag igenom inlägg och vloggar innan jag lägger upp dom så att det inte ska vara allt för pinsamma eller står helt galet. Ibland kan jag missa lite i mina inlägg då jag har dyselexi och inte ser allt fast jag kollat igenom det flera gånger men ni får leva med att det kan se lite kul ut ibland 😛
