TÄVLINGEN AVSLUTAD
Ny tävling denna gång kan du vinna.
1st duschcreme christina aguilera
1st body lotion christina aguilera
By night luktar så gott…
För att vinna behöver jag en motivering varför du vill vinna och sen att du länkar till min blogg.
Har du ingen blogg maila nårgra vänner.
Tävlingen avslutas söndagen 17januari kl.20.30



Jag vill vara med!
Luktar så gott och så har jag heller aldig vunnit något! så jag hoppas att kanske, kanske finns turen på min sida denna gången.
Plus att jag just för tillfället inte äger en enda parfymerad produkt.
har såklart länkat också 🙂
Åh, håller tummarna!
Vill gärna vara med och tävla och håller tummarna hårt för att jag blir den lycklige då jag skulle vilja ge min underbara mamma det i present
http://familjengranberg.blogg.se/2010/january/vinn-en-christina-aguilera-duschcreme-body.html
Hoppas på tur:)
Linda
Fick som present Christina Aguileras parfym och skulle vilja komplettera den med produkter från samma serie.
Åh så härligt pris! Jag vill gärna vara med och tävla! =) Jag skulle vilja vinna för att dessa produkterna låter helt underbara och det skulle vara så roligt att få testa på christina aguilera produkter! Har hört så mycket bra om dom och nu efter vinter kylan så skulle min hy verkligen behövas pysslas om lite. Jag skulle bli jätte glad om jag fick chansen att få prova på såhär härligt doftande produkter och få dofta så gott! =)
Har länkat till tävlingen i min blogg här: http://jessiestavlingsblogg.blogg.se/2010/january/vinn-en-christina-aguilera-duschcreme-body.html#comment
Hoppas på tur!
/Jessica
Jag är med! 😀
http://beyondthesurface.blogg.se/2010/january/tavlingar-som-jag-ar-med-i-d.html#comment
jag önskar att jag vinner av hela mitt hjärta
Jag vill helt klart vinna doften! Min storasyster skulle bli överlycklig när hon får den. Det är trots allt mycket roligare att vinna saker när man kan dela med sig 🙂
Älskar kvalitetsdofter.
Länkat t din blogg.
Vänligen använd inte min e-adress till annat än personlig korrespondens.
Jag vill vinna för att jag vill lukta godast i stan, helt enkelt ! 😉
Jag har mejlat 5 kompisar!
Hej!
För det första vill jag bara säga att jag gillar din blogg väldigt mycket och den är väldigt inspirerande. Jag tycker jag borde vinna eftersom jag verkigen behöver något som piggar upp mig i vinterkylan, med jobb, kyla och annat tråkigt och att vinna skulle verkligen göra mig jätteglad! Med den här doften skulle jag nog ta och gå ut och festa med tjejkompisarna istället för att sitta hemma vid Tv:n! :9
Hej Gniztra! Läser din blogg ganska ofta och måste säga att jag diggar din stil jättemycket.. Jag skulle vilja vinna dessa två produkter för det finns inget bättre än duschcreme och bodylotion som doftar så gott! Skulle va kul om jag fick vinna för första gången också.. Har alltid otur med just sånt här! Kram
Jag vill vinna för jag fyller i februari och detta skulle bli en underbar present!
hej hej. jag skulle gärna vilja vinna detta för min pojvän, för han kommer ju också känna doften på mig eller hur?. 🙂 och sen är det ju inte dumt att jag också känner den ljuva doften av lotionen. mmm
har tipsat lite vänner om tävlingen också. 🙂
Har mejlat till alla mina vänner om din blogg tävling!
Jag skulle gärna vilja vinna för att jag ar haft den duschcremen innan & den luktar så otroligt gott, så den skulle bli en perfekt födelsedagspresent till min bästavän som fyller 16 år i februari, hon skulle bli super glad!
Får hoppas på tur! Kram!
hej är gärna med. har mailat alla mina vänner.
Älskar den doften
Jag har tipsat här
http://molnboanna.blogg.se/2010/january/duschkram-och-lotion.html
Har haft samma doft hela mitt liv och det vore på tiden att byta. Har spanat in Aguileras och den luktar verkligen gott! 🙂 Skulle helt enkelt bli överlycklig om jag vann duschcremen och lotionen!
har mejlat och tipsat vännerna!
Vilken läcker prinsessa jag skulle bli om jag vann detta!! Skulle behöva en ny doft att duscha i och smörja min kropp med.
Besväras av fog lossningar och är mycket på olika kontroller på sjukhuset. Vore kul och få dofta något annat än Coops billiga produkter.
Hoppas på tur!!
Länk: http://olelsi.blogg.se/2010/january/tavling-var-med-du-oxa.html
Kram Olelsi / Nettan i Hälsingland.
Produkter från Aguilera
skulle få mig att duscha mera, inte för att jag inte brukar duscha men.. det skulle betyda så hemskt mycket om man skulle vinna det dära. Jag skulle använda det vartenda dag & då skulle jag nog lukta bättre & sånt. & liksom, äntligen kan jag få nån body lotion som luktar gott, jag menar.. du säger ju att den luktar gott! /: jag tror på dig! Jag har nu länkat till dig! hoppas på att jag vinner! tack & hej!
Jag vill vinna för att jag är allergisk mot parfym, dock kan jag använda bodylotions och liknande. Har dock inte råd med att gå och köpa dessa fina märken (student=studiebidraget) så jag får hela tiden nöja mej med typ H&M:s egna produkter. Inte för att de är dåliga och så men det vore kul att få lyxa till det ibland:)
Jag vill vinna så jag kan lukta gott både hemma och på fest.
Har ingen blogg men tipsat vänner. Vill gärna vinna dessa för mig okända produkter.
Jag vill vinna för att jag älskar cristina aguilera och älskar att vara fräch
Christina Aguilera borgar för kvaliteten med sitt namn. Skulle mycket gärna vilja dofta gott efter helgernas
matos som bitit sig fast i skinnet…
Läckra tuber innehållet + tuberna vill jag vinna.
Jag sa till de som frågade mig, vad jag önskade mig i julklapp.. Absolut inga prydnadssaker eller annat onödigt tjolifix! Om du gärna vill köpa något så skulle jag uppskatta några sköna hudvårdsprodukter som luktar gott! Fick jag några? Nix Pix, inte en enda! Det här var ju exakt vad jag velat ha!! Så nu önskar jag mig dem igen… 🙂
Jag mailar fem vänner och tipsar om din tävling. Gott Nytt År!