AVSLUTAD TÄVLING!
Nu är det dags igen för en ny tävling hos lilla mig.
Denna gång kan du vinna 3 produkter.
Från märket Disp.
disp® – A better hair day with organic hair care
Läs mer om märket här.
http://www.disp.se/swe/vision.html
1st Schampoo för slitet hår,1st duschcreme,1stbalsam för slitet hår.
Storlek.50ml.
För att vinna motivera vad du vill se mera på min blogg.
Och länka tävlingen till din blogg.(-:
Tävlingen avslutas.9augusti kl.22.00

jag vill se mer av smink,hår och hudvårdsprodukter och tips på hur man får allt b från en bra bränna till stackare naglar .:)
Jag vill läsa oliga slags tips vilka underlättar allt från skönhetstips till skötsel och förvaring av kläder. Gillar också att läsa om hur man kompinerar olika kläder med skor och frisyrer
Vill se som sagt mer videos av dig och när du sjunger och pratar om vardagliga saker. Vore skitkul =)
Har ingen blogg men hoppas det funkar ändå!
Tycker att din blogg är bra som den är 🙂
Fortsätt så som du gör nu!
kram
Jag vill se mera sport och idrott på din blogg
Hej! Jag vill självklart vara med även jag och länkar också vidare från familjens tävlingsblogg på: http://villduvinna.blogg.se/2009/august/harvard.html
Jag skulle gärna vilja läsa mer om hår och hur du kombinerar vissa stilar på kläder med tofsarna på huvudet 🙂
Håller tummarna! ha det bra så länge!
KRAM!
Jag skulle vilja se vad för filmer du gillar o rekomedera en film i vecka det skulle vara kul.
mer förslag på frisyrer!!
Förresten.. Nu kom jag på en annan sak! 🙂 Om du ätit något gott, typ fika eller mat, kom gärna med recept om du har. Det är alltid roligt med lite nya & goda tips 😉
Jag har deltagit i hur många bloggtävlingar som helst, men det är endast i en av DINA bloggtävlingar som jag vunnit! Tack, du förgyllde verkligen min dag Annelie 😉 Så därför röstar jag på mer tävlingar och hoppas på återkommande tur! Kram Karin 🙂
Jag är med och har länkat på http://www.shopaholicans.blogg.se/tavlingar
Jag vill se fler outfits som kombineras med hår och smink
jag vill se mer av dina outfits och när du ska ut på kvällen vad du har på dig då och vad du gör med håret 🙂
Det skulle vara intressant att höra dina skilldringar om vad som händer i världen också. Det vore coolt att läsa blandningen mellan mode och skönhet och lite nutidshistoria.
Jag är med !!!
Önskar bara att det fanns nåt som inte bara fixade mitt väldigt risiga hår utan hela min kropp.
Känner mig som 100 fast åldern bara är 40 🙂
En länk hittar du så klart på min lite annorlunda tävlingsblogg:
http://chiclady.blogg.se/2009/august/-gniztrande-jag-tavlar-ut-disp-produkter.html
Kram från Liz i Malmberget 🙂
Jag har tipsat om din tävlinga här
http://molnboanna.blogg.se/2009/august/disp.html
http://juliaberg.blogg.se/tavlingar/2009/august/disp.html
jag är med och tävlar 🙂
det jag vill se mer av på bloggen är väl bilder, annars kan jag inte komma på något:)
http://tavlinsblogges.blogg.se/2009/august/har-produkter.html
Jag har jätte slitet hår och så har jag haft ett bra tag nu…
vad kul att du har många tävlingar 🙂 Om jag vann så skulle jag ge det som present till mamma. Hon har jäätteslitet hår ^^
Åh jag vill gärna vara med och tävla! =) Tycker din blogg verkligen har allt som är gör den rolig att läsa men lite mer tips, tester på olika skönhetsprodukter skulle vara kul att läsa om! =)
Har länkat till tävlingen i min blogg här: http://jessiestavlingsblogg.blogg.se/2009/august/vinn-harvard.html#comment
Ha det så bra!
/Jessica
Ja, mina favoriter är många olika fina tävlingar men det har du ju redan så jag får instämma med många andra och säga fler produkttester. Det är alltid kul att få tips på nya produkter.
Jag tycker din blogg är väldigt bra som den är. Men om jag nu måste säga någonting så kanske mer tips utav olika slag. Tips på produkter du tycker är bra och sånt 🙂
jag vill se med produkttester helt klart! älskar att läsa andras omdömmen av olika produkter så man har lite att gå efter själv när man shoppar loss!
har länkat här: http://tavlingstipsarna.blogg.se/2009/august/harvard.html
vore kul att vinna. mitt slitna hår skulle tacka dig !!
Jag hade gärna velat ha tips och länkar till roliga/bra klipp och filmer – exempelvis från youtube, sånt är alltid uppskattat.