← Tillbaka till Improveme Bloggarkiv
Gniztrande jag

TÄVLING SKÖNHETSPAKET TÄVLING Sista timmarna..AVSLUTAD

TÄVLINGEN AVSLUTAD

Nu är det dags att ha en ny tävling.
För fira min ny öppnade internet butik som säljer bling bling och annat kul.
www.gniztra.com

Detta kan du vinna..


1 Clarins tub med dagkräm.
1 parfym
1guld nagellack
1 lipplumper
1isadora läppglans
1hello kitty glitter eyeliner
1depend nagellack
1hello kitty glitter
1garnier brun utan sol
1naturell hår spray.

För att vinna vill jag ni går in på min internetbutik..

www.gniztra.com

Och väljer ut den sak ni tycker bäst om!

Skriv saken ni tycker om och vad ni vill jag ska skriva mer om på min blogg.
Lycka till!
Tävlingen avslutas.
Måndag 12april.kl.22.00

60 svar på ”TÄVLING SKÖNHETSPAKET TÄVLING Sista timmarna..AVSLUTAD”

  1. Hej Gniztrande Du!

    Jag gick in och kikade lite i din shop och eftersom jag är tokig i Armband just nu såå blev mitt val TVÅ ARMBAND:
    Dels det rosa-silverfärgade med ett hjärta med text till stöd för bröstcancerfonden, Dels det Tibetinspirerade armbandet i silverfärg och turkos/er. Båda är jättefina!!!
    I Love them…
    Skriv som du brukar – om din vardag och fest!
    God mat, vacker make-up, sköööna nyheter, snygga och coola outfits, såånt som är läckert och gniztrar!
    Sköna hälsningar från Tina i Skåne

  2. Jag är väl självklart ute i sista sekund, men kanske hinner jag vara med och tävla jag med 😉
    I butiken gillar jag den söta badankan, den skulle sitta fint på badrumskanten.
    I din blogg tycker jag att tester är roligast att läsa, men jag skulle även vilja läsa lite mer om naturliga produkter och att använda naturliga ämnen i smink, hud eller hårvård.
    Trevlig kväll!

  3. Jag tar chansen att vara med i din tävling om en goodibag. Mascara och kajal allt i ett verkar bra. Den skulle jag gärna vilja ha.Jag skulle vilja ha lite mer information av vad man skall använda produkterna till på bästa sätt.

  4. Hej!

    Härlig liten goodiebag, passar på att vara med och tävla.
    Det som föll mig mest i smaken inne på din hemsida var "Cool svart klocka med swarovski" , tyckte den var riktigt snygg.

    Något du kan skriva om inne i bloggen är ju nyheter som kommit in till hemsidan 🙂

    Håller tummarna nu!

  5. 120 ögonskuggor asken är min favorit,
    då den alltid kan lyfta en outfit som ser ut som skit 😉

    Du kanske kan skriva om lite ideér på hur man ska förvara smycken, smink och dyligt snyggt i hemmet ? ha en ny idé varje vecka 🙂

  6. Hej:)
    Jag vill gärna vara med och tävla!
    Min favoritprodukt är definitivt Björn Axen schampoo och balsam.
    Jag har hört många som sagt bra om detta märket och är väldigt intresserad av att pröva:)
    Jag skulle vilja att du skrev lite mer om vardagen och vad du tycker om saker och ting. Det skulle vara intressant att läsa om!

  7. Jag fastnade för Mascara och kajal allt i en! 🙂

    Hade varit kul om du skrev mer om vad du hittar på på fritiden och kanske lite make up- tips och tutorial

  8. På din hemsida tyckte jag mest om produkten "120 ögonskuggor ask " Det är så roligt med ögonskuggor i glada färger, att blanda och exprimentera tycker jag är jätte roligt!

    Jag tycker att du ska skriva mer om olika skönhetstips och kanske resensioner utav olika produkter som du säljer?
    Kram

  9. Hejsan!
    Jag vill gärna vara med och tävla! Och jag gillar mest produkten Hilary Duff parfymerad body lotion with love.. den luktar grymt gott:) Och jag är en av dina läsare! Gillar din blogg jätte mycket, men kan inte du tänka dig att skriva lite mer, inte bara bilder från internet utan också med bilder på dig själv, dagens outfits och mer vad du kommer att göra på dagen! Ily:r blogg<3
    Vi håller tummarna!!

  10. Åh jag vill vara med och tävla om denhär goodiebagen fanns massa smått och gott där i 🙂

    min favorit grej på Gniztra.se var
    Orm ring swarovski underbart fin! fastnade för den drieekt!

    nått mer du borde skriva om? kanske ta upp lite olika dag och natt krämer? har länge funderat på nått annat märke, känner du till något bra?

    Länk till min blogg om tävlingen: http://klartmanhangermed.blogg.se/2010/april/goodiebag-den-12-april.html

    Peppar peppar ta trä 🙂

  11. Jag är lite kär i den söta badankan, så det är min favorit.

    I din blogg får du gärna skriva om företaget och nyheter. Vore kul om du lottar ut presentkort eller de produkter du säljer, för då kan man ju köpa om man inte vinner. Du skulle kanske kunna ge lite rabatt för att locka de som inte har vunnit eller skicka med nåt extra eller slå in som present eller nåt? Det tror jag är ett bra sätt att få igång försäljningen också?

    PS. Jag har länkat såklart:

    http://evamar.blogg.se/2010/april/goodiebag-12-april.html

  12. Jag blev helt kär i ormringen med Swarovskistenar! Jag gillar din blogg starkt, men tycker att du ska ha med dig själv mer i bloggen och ta fler bilder på din vardag! Ett tips vore att ha en frågestund där vi kan ställa frågor till dig om dig själv, smink och så! lycka till med butiken 🙂

  13. De små blingclipsen för hörlurar är helt galet underbara!
    Din blogg är grym, men jag tycker att du borde ha lite mer smink- och hårtips, du är bra på det, och det behöver jag (och många andra) lära mig mer om!
    Stort grattis till butiken förresten, den är jättefin 😀

  14. Hej och GRATTIS till din fina webbutik! Klickade runt ett tack och tycker att du har lyckats jätte bra, man blir lockad av att köpa! 🙂
    Jag gillade många saker på din sida men det jag gillade allra bäst var nog någon av sminkväskorna där det står \" MAKE UP,FOR MY BEAUTY\".

    Jag skulle vilja läsa mer om dina sminktips, för det verkar du så bra på. Jag är usel på att sminka mig men efter att ha följt din blogg så har jag lärt mig en massa småknep. Sen är det alltid kul att se bilder från era små trippar med mamma och svärmor, ni verkar vara så påhittiga!

    Ha en underbar helg! 🙂

  15. Åh, förälskade mig i pilotsolglasögonen!
    Jag skulle gärna ha tips på hur man lyckas som företagare och andra karriärstips!

    Tycker att din affärs sida är mycket fin och strukturerad!

  16. En sak är säker. Ha lika många tävlingar lika ofta som du har! Hur roliga som helst är de. Fortsätt som du gör, vissa känner sig nog trygga när de läser bloggen :). Skriv också om det kommer något nytt i din Gniztra butik. Man kollar ju inte där varje dag som man gör i bloggen. Sköna produkter där också till bra pris 😀

    Tummen upp för Hello Kitty sakerna! Perfekt att dela mellan mamma&dotter. Haha.

  17. Jag tycker verkligen att nagellackspennan var riktigt häftig, jag skulle själv vilja göra lite häftiga mönster på mina naglar, hur läckert som helst!
    Jag skulle vilja att du skriver lite mer om kläder och produkter, kanske några tips som man kan pröva själv vad gäller hemmet och så 🙂
    Ha en bra dag!

  18. Jag är med! 😀

    Jag tycker att Eyeliner linjal var cool!
    Lite mer bilder och kanske hur det går för din butik skulle vara kul att se i din blogg! 😀

  19. Jag är gärna med coh tävlar. Och min favorit sak på din wev shop är Beighe stambag med kedja. Älskar väskor och den föll jag för pladask.
    Jag vill läsa om dina idéer och självklart hur de går för butiken.

  20. Hej! Jag tyckte bäst om asken/parletten med 120 st ögonskuggor. Jag är hemskt gärna med och tävlar om denna goodiebag!
    Jag skulle vilja att du skriver mer om skönhetsprodukter, ge tips osv. Det är alltid roligt att läsa om och kan även ge otroligt mycket inspiration 🙂 Kram

  21. Hej och glad påsk!

    Min favorit just nu är fun clips som får mina vårpromenader att gnistra och glimma – till ljus musik.

    Jag skulle gilla något slags "dagens pepp" – ett ord på vägen som är kul, allvarligt eller bara upplyftande på något sätt. Kanske ett ord som får följa med en dagens låt!?

    Kram från Annan

  22. Hejhej! ^^
    Är jättegärna med och tävlar!
    Älskar priserna. 🙂

    Det var otroligt svårt att välja en favorit så det fick bli 2! =)

    Den första är: Pucca plånbok. Så himla söt! ^.^

    Och det andra är: Mascara och kajal allt i en!

    Hoppas verkligen att jag vinner, för jag vill så gärna ha allt det dära. 🙂

    Tack för en underbar blogg & tävling & din fina internet butik! 😀

  23. jag tycker jättemycket om halsbandet "cool ren med blingbling" jättesnygg!

    jag tycker att din blogg är jättebra men skulle kanske bli lite roligare med fler bilder 🙂

    kram Helena

  24. Jag blev helt förälskad i ormringen med swarovskistenar. Den är helt enkelt underbar! Hade jag varit en rikare student än jag är nu, så hade jag definitivt köpt den. Kanske ska mig den i födelsedagspresent:p Riktigt snygg är den iallafall!

    Jag älskar när bloggar är fulla av bilder, så kanske några fler bilder. Annars är den sjukt bra, och jag gillar verkligen den!

    Glad påsk, hoppas din helg blir underbar:)

    // Joanna.

  25. Jag tycker mest om den mörka playboyklockan (den med svart band och brun tavla)

    tycker att du ska göra längre inlägg med fler bilder 🙂

    kram

  26. Vad mycket fint det fanns i butiken! Jag gillade mycket, men ögonskuggepaletten med 120 färger är ju inget annat än genial! Allt på ett ställe!

    I din blogg skulle jag gärna se lite längre inlägg ibland, där du utvecklar dina tankar om saker lite, gärna illustrerat med massa massa bilder! Annars – keep up the good work!

  27. Jag gillar det söta hello kitty halsbandet:)
    Jag vet inte riktigt vad jag vill att du skriver mer om men kanske lite om smink 😀
    kram

  28. Fin hemsida!
    Min favorit är nog klockan "Cool svart klocka med swarovski". Så snygg =)

    Jag gillar alltid att läsa må-bra tips, så som träning, recept och "ta hand om dig själv"-tips.

  29. jag är gärna med och skulle jag vinna skulle jag vilja ha " Hannah Montana True star Deospray" det är ju viktigt att lukta gott ! jag skulle verkligen vilja vinna och hoppas jag har en chans i denna tävling!
    vad du ska skriva bättre om i din blogg… hmm…

    inget! jag tycker den är bra!

    kram

  30. Jag är med! Gud så svårt det var att välja EN favorit.. jag gillar settet med 120 ögonskuggor men även ormringen.. och sen vill jag gärna se lite mer recept här i bloggen ;-D Kram!

  31. helt underbar tävling! 🙂

    favoriter på hemsidan:
    Designat Paris Hilton armband
    Juicy couture armband med hjärta.
    Blom ring swarovski stenar
    Dereon luvjacka Beyonce
    Beighe stambag med kedja.

    fanns sjukt mycket att välja mellan ju! har suttit och kollat ett tag 🙂

    brukar kika in här då&då, och det finns inte så mycket att ändra på.
    recensioner, bilder och filmer är det jag fastnar mest för iallafall 🙂

    hoppas på tuuur!
    glad påsk

  32. Jag gillar Dereon luvjacka Beyonce bäst. Den e f*n riktigt snygg!
    Jag älskar att inspireras av recept från andra så det får du gärna lägga upp tillsammans med dina fina bilder på maträtter =)

  33. Jag är med! 🙂
    Fina grejer man kan vinna.
    Hoppas att jag vinner eftersom jag kommer dela med mig detta till min mamma.

    Tyckte bäst om ” 120 ögonskuggor ask med alla färger du behöver. ”
    Så himlans många färger och färgglada färger är det ju också 🙂

    Ha en fin dag! 😀

  34. Jordgubbs kroppsmassageolja, yum! 🙂

    Jag tycker du ska lagga up mer recept, du lagger alltid upp en massa bilder pa smaskiga middagar, skulle vara roligt att fa recepten till dem nu som da 😉

  35. Jag är osäker på om min andra kommentar kom med, isåfall kan du bara radera denna.

    Min favorit om jag måste välja är den rosa klänningen a la Paris. Det hade varit spännande att läsa mer om hur det är att starta eget. Både ris och ros.

  36. Oj så mycket fint! Om jag måste välja en favorit så väljer jag rosa klänning a la Paris.

    Jag tycker att din blogg är bra som den är mer det vore kul att veta mer om hur det är att starta en egen affär. både ris och ros.

  37. jag gillar mest paris hiltons ena armband. jättesnyggt. vill jag ha på mig i sommar på (förhoppningsvis) brunbrända armar. skulle vilja läsamer om bling blign pyssel

  38. Min favoritsak är "120 ögonskuggor ask med alla färger du behöver".
    Skönhetstips är alltid uppskattat på bloggen!

  39. Skriv om din butik och din vardag 🙂

    Gillade väldigt mycket på din hemsida men speciellt ögonskuggspennorna och den rosa playboysklockan 🙂

    Kram

Kommentarer är stängda.