← Tillbaka till Improveme Bloggarkiv
Hakuna matata

Vill ha vår





Kläderna är från Nelly, Bikbok, Gina tricot och Thebombshell. Den rosa hoodtröjan är väl inte så ”fashion” men vill ha den till kommande vår/sommarkvällar/villafester osv, den såg så mysig ut.

Har försökt hitta bra starta eget böcker på nätet, men vet inte riktigt vilken/vilka som är bra elr inte. Får fortsätta leta vidare.
Så småningom måste jag verkligen beställa en ny skärm åt surfplattan också som P kan byta ut, har alla bloggar osv sparade på den så har inte läst de bloggar jag följer på evigheter nu. Nån råkade ha sönder den för ett tag sen på en fest här, var iaf inte jag, tror jag vet vem men…^^ skitsamma, bara jag får fixat den snart, speciellt då jag inte ens har en egen bärbar data. Skulle köpt en ny sån också men prioriterar en bil framför en ny dator.

1 svar på ”Vill ha vår”

Kommentarer är stängda.