Tv11 körde i år med omvänd psykologi för att höja tittarsiffrorna – Lyckades!
Tror på ett år med bra tv som kommer innehålla mycket tjaffs. Why? Jo, för att den totalt brända bruden HANNA WIDERSTEDT är med! Jag förstår att svenska folket går emot henne och har sina åsikter, men den bruden är fan så jävla pantad. Jag håller med folk, hon är BLÅST! För det första så är hon jävligt osäker på sig själv att hon drar på sig en roll. Den rollen fick henne att växa inom bloggvärlden så sluta kommer hon ju inte. Hon ÄLSKAR att få uppmärksamhet även om kritiken är bad – Men så hon vill ha det!
Hennes diskussion med ”veganen” , såg ni det?! Haha jag kunde inte låta bli att skratta. Petronella gjorde så jävla rätt i att gå och hanna säger att hon ”ägde henne” ?! Sen är hon så jävla dum att det första hon gör är att sätta sig vid de andra tjejerna och snacka skit? Vart var hon ”bättre” då? 😉 Hon kommer bli så jävla skadad av att vara där inne och jag hoppas hon hänger kvar där länge för hon kommer fan inte palla trycket. Vi kan ju göra narr av henne 😉 haha!
Bästa kommentaren var ju ” Du är den mest osexigaste jag träffat” och hon svarar ” mmmhmmm” och går ner från stången HAHAHHA!! Jag kunde fan inte hålla mig från att skratta. OJ, du är inte så snygg som du tror! Jobbar som escort och strippa – Enda sättet hon kan tjäna pengar på. Kallar folk ”White trash” men vad fan är hon inte själv då? Hon som snackar om hur fattiga alla är som handlar på Gina T, HM, Åhlens osv osv…. men, kom hon inte in i en billig Gina T klänning?!?!
Justja ” ni måste ju veta vem jag är, jag har ju tre miljoner wievs på youtube” som hon sa ute och Petronella svarar ” Jag prioriterar lite annat än datorn i mitt liv”
HAHA !!!
Hade jag själv vart en deltagare hade jag drivit henne till vansinne, belive me – I can talk! Den bruden är så jävla lost så det är sjukt åt det!! Nej, detta kommer bli kul att kolla på, för det kommer antagligen spåra ur totalt! 😉


Kommentarer är stängda.