← Tillbaka till Improveme Bloggarkiv
Jannica`s blogg

Duschat

Har precis duschat, skönt. Hade hellre duschat längre, men varmvattnet räcker ju inte så länge :/ sen ville min bror också duscha. Men hann iaf tvätta mig, haha. Det är ju huvudsaken! 😉

Funderar på att ta disken nu snart.. Har ingen ork eller lust egentligen.. Men får se.

Har ont i magen idag igen, typ mensvärk.. 🙁 inte alls så ont utan liiite bara… Får överleva med det.

Fick skit ont när jag sprang i morse ute… Men sen gick det över lite, och nu är det här igen… :/

Ladda ner photoshop igår eller när det var, då funka inte skiten, får hitta nytt. Vill lära mig det ju 😀 lycka till med ett trög huvud som mig 😛 höhö.

Ska ju ner till Töreboda sen också, kom på det nu 😛 så måste vara klar tills dess, och vart ute med hundarna och så…

När jag ser mina hundar blir jag glad, lever för dom.. Dom är mitt allt <3 finaste hundarna som finns! Och lugnaste, är så förvånad över att Offra är så lugn, för att vara en schäfer.. Där hon kommer ifrån föder dom ju upp tjänstehundar… Hon skulle blivit det egentligen, eller ja, hon skulle väl testas iaf.. Och ingen är gladare än jag att jag fick henne 🙂 hon skulle säkert ha kostat 10.000-12.000 annars….

alla3

Mina fina!