God morgon!
Idag gick vi upp tidigt, redan 06.40 tror jag. Rickard skulle bort med några däck någonstans här i Töreboda.
Så jag gick ut med hundarna direkt, och nu sitter jag här, ska läsa lite bloggar tänkte jag! Sen kanske sova, men är hungrig också som fan.
Har precis ändrat annonsen med Totte. Hatar oseriösa människor! Men har nu lagt ut en ny bild på honom som togs i förrgår tror jag.
Då var det redan Torsdag, fort det går. Snart har hela det här året gått? Otroligt.
Jaja, vad händer idag då? Vill iaf hämta ut mitt hår idag, eller ne, måste skicka efter tejp först isf, eller om jag tar clips. Men hur snyggt är det om dom syns eller om håret lossnar? Jag har skit tunt hår så såna vill knappt sitta fast 🙁 får se hur jag gör.
Stör mig verkligen på en människa här, eller ja, hon bor i Töreboda iaf, inte precis på den här gården. Men har fått höra att hon ”hatar” men sen när man träffar henne ute är det inget och allt är som vanligt? Hmm..! Fjäsk! Men vem bryr sig, känner inte henne längre, gjorde det för fleeeeeeera år sen! Men så kan det va!
Nu ska jag ladda ner photoshop och fixa en ny header!
