← Tillbaka till Improveme Bloggarkiv
Jannica`s blogg

Trötta jag!

Gick bort till mami förut, vid 2 typ. Drack kaffe och åt kakor 😀 

Sen åkte jag med dom till netto och handla. Sen körde dom hem mig. Vänta på Rickard så vi kunde börja fixa oss sen iväg till mamma, där hennes mans föräldrar var. Vi åt tårta, prata sen fick jag ju presenter såklart 😉 hehe. 

Stanna där ett bra tag! Nu sitter vi och kollar på idol. Undrar vilka som går vidare. Ärligt talat bryr jag mig inte, för det är bara barn mellan 15-18 år med i programmet, ingen riktig snygging på 26 😀 haha! 

När vi kollat klart ska vi väl ut med hundarna, sen funderar jag på att sova! Ska bli så gött. Och sen sova länge imorgon, äntligen! Jag har så svårt att somna om på morgonen när Rickard är på jobbet, har ju sovit med han i snart 4 år så. Blir väl en vana 😉 

Imorgon ska vi inte göra ett skit. Bara tvätta som vanligt. Skönt att bara vara! 

bilen

Nu var passaten besiktad också. Något fel med någon lampa, men det fick han inget på 😉 så nu är den till salu också då. Sen ska väl volvon också ut till försäljning.