Hej på er!
Idag sov jag till 9. Hur skönt som helst! Var längesen jag sov ut riktigt!
Gick upp och åkte bort till vårdcentralen, gick dit jag skulle lämna in provet, men vände och åkte hem igen. Så mycket folk! Så har vart där nu och lämnat det istället.
Igår kom Nettan hem till mig, trevligt! Nalle gick till och med ihop med Texas, hennes vita schäfer.. Helt otroligt. ;P
Vi var borta hos mamma en sväng och kolla på valparna och Offra fick springa i trädgården lite. Det tycker hon ju om 😀 Sen vid 8 så åkte hon och Texas hem.
Då åkte vi till affären och handla lite, var så jävla hungrig. Hade ätit 3 mackor på hela dagen.
Sen vid 22 kolla vi på Big Brother, sen somna jag… Jag var jätte trött.
Vakna vid 5 i morse av att Offra ville gå ut och kissa. Min lilla tjej. Bara att ta på sig kläder och gå ut.. Hatar att gå ut, men hellre vid 5 än 2 på natten!
Nu kom jag precis hem, ska städa nu. Det är ju någon som ska kolla på lägenheten, då kan det ju gärna vara städat i alla fall.. ;P
Senare ikväll ska vi bada i mamma och deras pool 😀 hihi. Skönt!
Men nu hinner jag inte skriva mer!!
Ser skönt ut va? 😀
Ni kan följa mig på instagram. Där ligger jag upp massa bilder.. JannicaLundholm heter jag där! 😉
