← Tillbaka till Improveme Bloggarkiv
Jill

Packar

Kidzen har somnat så jag passar på att packa inför Berlin.

20130514-191254.jpg
Syrran undrade vad vi skulle packa. Klart vi skall ta med träningskläder. Verkar finnas löpband. Speciellt bra för mig som vaknar vid 5 av mig själv då inga andra är vakna.

20130514-191959.jpg

20130514-191422.jpg
Drog precis ned en app som jag skall checka in oss på.

20130514-191453.jpg
Klockan är bara kvart över sju och jag är däckad. Ingen träning idag heller. Jag tycker så synd om folk som behöver käka tabletter mot allergi varje vår. Så seg i kolan.

Apropå Cola så var det ett tag sedan. Men idag hade vi saft och kakfika på jobbet och det är minst lika illa och gott;)

Alla planer inför mitt Summercamp är satta på ändan och jag kommer få ägna tiden mellan jag får börja träna och Summercamp till att konditionsträna och axelrehabba.

Jag har kontaktat IFK kliniken för att se vad som är fel med min axel. Väntar på svar på tidsbokning.

Ha en fin kväll.