Idag bestod träningen av att vända mig om i solstolen:)
Nja inte riktigt med två småbarn men nästan.
Idag var en superspeciell dag för idag träffade vi Daniel och hans familj. Så himla kul. Få personer har ju betytt så mycket för mig som Daniel och det har ju hans familj hjälp till med.
Som jag antar att det är för alla andra som har en Coach i familjen. Familjen får ställa upp med det som måste göras hemma när den andra personen är borta. Så tack snälla Pella att jag och alla de andra fick låna honom. Vi saknar dig så mycket Daniel.
Påväg till middagen så somnade kidzen i vagnarna så vi tog en barnvagnspromenad i typ 30 graders värme och uppförsbacke. Två flugor i en smäll. Fast då hade jag ju käkat mangosorbet innan.
Innan det så gick vi en promenad och kollade på monsterstora båtar i hamnen. Ska se om Snyggingen tog något kort.
Nu är klockan 22:18 men det här inlägget kommer nästa gång jag har Wifi.
Åh jag är så nöjd med dagen.
