Som ni vet gör jag hårförlängningar. Jag har haft många prov nu, men från och med nästa helg så kommer jag ha lediga tider igen för er som vill ha hårförlängning/förtjockning. Super för mig, som behöver få in en extra slant nu när jag är student 🙂 Lite extra skoj är det när gamla kunder kommer igen, då det betyder att de är nöjda med mitt jobb och det gör jobbet ännu roligare!
Några bilder på förlängningar jag gjort. Mest på mig själv, då jag glömmer fota. Ska bli bättre på det 🙂
Kontakta mig om ni vill boka!

Hej!
Jag säljer inte hår själv, utan brukar rekommendera Rapunzel, då jag vet att det är bra hår/fästen. Köper kunden hår från någon annan stans så kan jag ej stå för kvalitén på håret/keratin-fästena, så vet ej hur länge det håller.
För att jag ska kunna sätta i håret så ska det vara förlimmade, nailhår. Om detta är fallet så är du välkommen att boka en tid.
Bokning: [email protected] Ange: Namn, telefon, antal slingor och önskad tid/dag. Jag återkommer med svar inom 12 h.
Vänliga hälsningar
Josefin
Hej Josefin!
Jag har köpt mitt hår från http://www.extensionstore.se, kan du sätta in det ändå eller måste man köpa håret av dig?
Ha en trevlig lördagskväll!
Mvh. Felicia