← Tillbaka till Improveme Bloggarkiv
juliaamanda

Dagen

Sorry för dålig uppdatering men jag har bara haft en del i huvudet… Hade två prov och en redovisning igår..! Gick bra på allt kändes det som iallafall men jag kände mig lite sliten efteråt…:/
Aja, idag så hade olika stationer som vi skulle va på för vi har ju temavecka. Jag var dock tvungen att skippa en av stationerna för jag hade möte med en politiker och kostchefen tillsammans med några andra elever från skolan. Så vi satt ett tag och diskuterade hur maten är osv..
Efter lunch drog vi till Näset med alla andra sjuor och grillade korv men jag käkade kvarg för jag äter ju inte korv. Och efter det drog jag, Sofie och Terese till stan och jag fick med mig några saker hem som jag kan visa i helgen!
Nu tar jag natten och ska sova hur länge som helst imorgon för jag har påsklov!!!

20130328-230628.jpg
Vädret idag var underbart!