← Tillbaka till Improveme Bloggarkiv
KAYLA.se

KAYLA är tillbaka!

Hej alla mina fans!

Hoppas att ni mår bra och för er som är lediga så hoppas jag att ni verkligen njuter av er semester. Själv mår jag bra och skall nu ta mig tid att skriva här igen. Det har gått två år nu sedan jag skrev det sista inlägget här och ni undrar säkert vad det var som gjorde att jag då slutade skriva här. Nu är eran längtan över för att jag är tillbaka!

Hur som helst, idag så bestämde jag mig i alla fall för att skriva här igen och i samband med det så har jag också bestämt mig för att ändra och lägga till lite i innehållet i det jag skriver om.

Mina intressen för hälsa kommer att oftare att ligga till grund eller inspirera mina kommande inlägg. För er läsare som tidigare följt mig så kan ni känna er lugna för att jag kommer naturligtvis även fortsätta med samma typ av innehåll MEN med ett mer hälsoinriktat koncept.

Så alla ni där ute, förbered er på en massa sköna inlägg med inspiration och nöje!

divider

Untitled2 Rainbow Sky Fresh Start

divider

PS. Hoppas att ni får en skön kväll!

Kram

/KAYLA

divider

www.kayla.se

..:: Din hälso- och livsstilsblogg! ::..

divider