Hej på er!!
Måste berätta att idag när jag plockade upp varor på praktiken höll jag på att dö, var tvungen att köpa mig tre lack även fast jag knappt har pengar till det, men kunde bara inte motstå dom otroligt fina lacken!
Dom är importerade från USA vid namn ”Ciaté” och är sjukt söta flaskor med små rosetter på och bara innehållet är helt otroligt, finns MASSOR med olika färger! Men jag älskar glitter och glamour så köpte dessa tre:
Ciaté Antique Brooch,
eftersom lacket är helt nytt så hittade jag tyvärr inga bilder på google när lacket sitter på naglarna men ska lacka dom imorgon med detta lack eller kanske till och med senare ikväll, så slänger upp en bild då! 😀
Ciaté confetti – kan även användas som ett topplack för att ge detdär extra blinget! 😉

Ciaté oil slick – helt underbar grön/guldig färg! (present till mamma)

FÖR ATT INTE GLÖMMA!!
Dessa + många fler coola ”kaviar” lack finns även att köpa i detta märke! finns även i svart och vitt, det är grymt snyggt!!
Jag köpte lacken på Harmoniq i Västerås så titta gärna förbi och shoppa vilt med galet snygga lack! 😀 PUSS / Emilia



Kommentarer är stängda.