← Tillbaka till Improveme Bloggarkiv
Malin Lundblad

Britney…vafan?

Okej. Här har man (för flera månader sen, ska tilläggas) gått och köpt Britneybiljetter till 6 juni-konserten i London, för att det skulle vara enda stället i Europa där hon uppträder.

Man har köpt flygbiljett, tagit ledigt, letat hotell…och så bestämmer hon sig för att komma till Globen — bara en månad efter Londonspelningen?

Dålig stil, Brittan, dålig stil. Inte för att en Londonweekend är helt fel ändå, men…nä. Jag tycker ändå att du kunde ha sagt nåt.

2 svar på ”Britney…vafan?”

  1. Haha jag har också köpt biljetter till London och känner samma sak som du. Men jag antar att hon inte visste om det skulle flippa eller floppa när hon bestämde sig för att det bara skulle vara i London. Det blev ju en flipp och nu vill hon ha mer konserter i europa 🙂 Du får gå på den i globen också…det ska jag försöka göra.
    Kram

Kommentarer är stängda.