
Förra året var jag i Kroatien med ett gäng tjejkompisar och i år blir det en repetition av ett vinnande koncept, dock med ett annat resmål. Vilket resmål det blir är inte bestämt än, men jag, Pia, Lina och Jessica ska ses på lördag och planera. Just nu är jag lite inne på Algarvekusten i Portugal, såg nämligen att Destly har ett erbjudande på ett lägenhetshotell där.
Jag har lite dille på såna här dealsajter; hellre reguljärflyg och lyxiga hotell till halva priset är sunkiga sista minuten-charters, är min filosofi.

JAHA! Nu fattar jag vad du menar.
Till London? Men dit vill vi väl inte åka på solsemester, heller? 🙂
Kolla in lowcostholidays.com annars, och ta ett Ryanairplan till London.
Åh, tack! Låter härligt 🙂
Ääääälskar Algarve! Har varit där flera gånger och allt är så perfekt – vädret, naturen, människorna (som pratar eng och är så avslappnade och genuint vänliga), maten. De underbara stenformationerna i havsbandet… Jag åker dit om några veckor och det blir inte sista! Tummen upp för Portugal!