← Tillbaka till Improveme Bloggarkiv

Ni har fortfarande chansen!

[h1]"[/h1][h1][i]Jag har fortfarande kvar stora delar av min Indiska kollektion som jag presenterade på Impromes redaktion i samband med ett invigningsevent för den nylanserade sajten. "
[/i] 
[/h1][h2]Kollektionen innehåller; smycken, väskor med vackra mönster (handbroderade), handgjorda sandaletter i fint skinn, haremsbyxor i olika färger, handbroderade tunikor (perfekt att ha över bikinin i sommar eller på utlandssemestern, Kasmirsjalar (till hösten), silkes- och bommullssjalar, klänningar och toppar.
"
[/h2]  [i][b]Är ni intresserade? så kontakta mig via meijl:[/b][/i] [color=#0000ff][email protected][/color][img]http://www.improveme.se/data/filearchive/5391.416×0.jpg[/img][img]http://www.improveme.se/data/filearchive/5392.416×0.jpg[/img][img]http://www.improveme.se/data/filearchive/5393.416×0.jpg[/img][img]http://www.improveme.se/data/filearchive/5394.416×0.jpg[/img][img]http://www.improveme.se/data/filearchive/5395.416×0.jpg[/img][img]http://www.improveme.se/data/filearchive/5396.416×0.jpg[/img]