
Konferencier för Miss World 2007 & 2008 blandade bilder…

Jag kände mig som en prinsessa i den här rosa klänningen

Här är jag året därpå.

Här lånar jag kronan från vinnaren.
Nu ska jag öva in manuset tills imorgon då jag ska vara konferencier gällande ett helt annat område. Mitt huvud är överkokt. Tror faktiskt att jag har feber men jag har preparerat mig med allt för att inget ska kunna bryta ut helt. Det får vänta tills i övermorgon om det ska vara något.

Hej!
Sveriges största armbandsshop Bracy.se erbjuder dig att inleda ett samarbete genom din blogg.
Är du intresserad ??
Maila mig isåfall på [email protected] så skickar jag dig mer info.
Kram Sanna A
http://www.moonzanna.blogg.se
Bracy.se
Hejhej! Nu har jag en ny rolig tävling där man kan vinna en ROSA exklusiv topp från Matthew Williamson For H&M! Tävla här:
http://josabeth.blogs.se/2009/05/17/taevling-vinn-rosa-matthew-williamson-topp-6131898/
Monia är fantastiskt, så snäll. Hon besökte min blogg och skrev en fin kommentar. Du och din lillasyster är fantastisk, ändra inte ! Din Bloggs är så trevligt (så bra för moralen).
Tack för att dela med oss dina konstnärliga passion!
Bonne nuit! zzzzzzzz! zzzzz!
Flickorna drömmer om att vara en prinsessa, vinna skönhetstävling. Min kusin var en miss. Hon var inte Miss Frankrike, bara Miss Photogénitque. Hon representerade henne regionen, hon var så stolt. Hon åckte till Barcelona, New Orleans, Frankrike förstås! Hon har en modell.
Gud, hon bodde en mardröm. Svartsjuka från flickor, en köttbit för pojkar som tror att hon har ingen hjärnan. Men, hon är ödmjuk, känslig, intelligent, en ung mamma underbar. Hon borde ha blivit Miss Heart of Gold. Hon har ingen beklagar-sin dröm tjej 🙂 Stjärnorna lysa i hans ögon.
Människor döma utan att veta. Varför?
Vi lär oss så mycket som vill veta annan.
Godnatt från Frankrike Zzzzz! Zzzzzz!
du ser ut som en prinsessa i den rosa klänningen med! Så himla vacker!