Helheten är klar men inte tavlan… Imorgon tänkte jag visa lite färglitografier som jag tänkte sälja. Eventuellt ska jag ha en liten budgivning också så titta in här då.
Ni måste kolla in skönhetstävlingen som var i Vegas nyligen (om jag förstått det rätt). Det är en åldergräns på 50 år och kvinnorna ser ut som 20-30 år. Helt sjukt snygga!
http://www.improveme.se/gambler
God natt och sussa sött!


Ärligt talat, vill inte vara taskig men kommer tyvärr vara det. Tavlan ser ut som någon som går på gymnasiet har målat den. Har ingen berättat det för dig?
Mvh
Elin
fint du målar. vackra ansikten, nyanserna.
jag m,ålar lite jag med. lite skumma saker. eheh
puss
Du Lee. Använd hjärnan. Vad vet du om någons förflutna? Har du varit med?
Du skriver hela tiden om hur pigg och glad du ar. Hur bra livet gar osv.
Det kanns som en fasad att goja som en pappegoja om hur lycklig man ar i varje inlagg. Allt jag tanker pa nar jag laser din blogg ar hela Bingo dramat.
Aven om du var glamourmodell kandes det som man sag dig i ett nytt sken efter att du borjade skriva i din blogg. Men efter att last katrins inlagg om dig, om filmen som spelades in, trekanter, logner om valdakt osv.
Sa kanner jag mig so ledsen att jag aldrig kommer att kunna se dig som en serios person. Ditt forflutna flyter upp som kloak skum pa en vacker yta….:(