1. jag har sjukt mycket energi, överskottsenergi säger bara lycka till att få mig sitta still eller vara tyst haha!
2. jag är sjukt bestämd över en sak, och har bestämt mig för att bli ekonomiskt oberoende när jag blir stor. det är inget jag tänker faila med. de finns inte. de kommer jag lyckas med. bestämt ja!
3. jag har fyra datorer.. tre laptops och en stationär. använder bara en, ibland två, ja jävligt onödigt fråga inte vrf jag har det.
4.jag älskar klänningar klackskor osv osv, men köper typ aldrig, för skulle aldrig använda typ tror ärligt jag tycker det bara är fint att kolla på haha! typ fint att ha en vägg full med snygga skor, men skulle jag använda? nej.. kom fram till det idag.
5. jag är jätte snäll, skitsnäll faktiskt även om inte folk som inte känner mig verkar tro det (??) DÄREMOT är jag allt annat än snäll mot dom som är falska, dryga elaka mot mina vänner mig och familj osv. är inte dum med dom, men speciellt falska personer är som luft för mig. dom finns inte.
6. jävligt lättroad..
7. tror jag är rätt envis.. eller ja jag är nog de
8. har tre personer som jag litar på till 100% , madde,adam och elin
9. jag går byggprogrammet börjar maskinförare nästa år
10. jag har den bästa familjen man kan ha, älskar min familj mina töntiga föräldrar och mina knasiga bröder, ni är bäst<3
vet ni vem jag är nu haha? dedär var jävligt svårt..hållt på i typ en timma

