← Tillbaka till Improveme Bloggarkiv

Tillbaka!

Förstår att ni saknat oss otroligt mycket, det blev ju lite missöden med den förra bloggen o.s.v. men inget att oroa sig för, för vi är tillbaka nästan lika snabbt som vi försvann!

Äsch, lika bra att börja på en gång och vi börjar med att hylla:

Petter Malmehed!

Ni har varit så ytliga som bara tänkt att man kan vara snygg på utsidan, denna person vill vi hylla, inte för utsidan, utan för att han i alla fall har en fin personlighet, grattis Petter!

Syns snart igen 🙂

10 svar på ”Tillbaka!”

  1. När ni säger att min personlighet är fin, så är det pinsamt tydligt att ni inte snackat med mig.

  2. Jag tycker ni ska fortsätta med det här, bara för att det är kul att provocera alla som grinar över bloggen xD

    Till er som grinar: Bloggar fungerar på så sätt att det spelar ingen roll på vilket sätt de lyckas få publicitet och bloggar kan leva på allt hat och grinande som finns. Bästa sätt att inte behöva se vad som bloggen, är att inte titta på den och ej bry sig.

  3. detta gör mig så upprörd. era åsikter kan allvarligt skada folk.

  4. MEN LÄGG NER BLOGGEN NI SKADAR JU MÄNNISKOR PÅ RIKTIGT! FÖRSTÅR NI INTE ATT DETTA KAN GE TRAUMAN FÖR LIVET! SKA SLUTA PÅ MIDGÅRD NU JAG BLIR SÅ LESS

  5. Jag förstår inte varför ni ska envisas med detta!? Har ni inte sårat tillräckligt många redan??? sånt här får mig att vilja gråta!

Kommentarer är stängda.