Hade tråkigt en dag på jobbet = Egopic
Poppade en påse popcorn till nya Beck-filmen som visades på Cmore. Tror den hete Sjukhuset eller så
Favoriter i repris, påskägget jag fick från Irene
Sista kvällen nu, kom ihåg att göra hälften av grejerna, men städat ur lägenheten nu. Hämtat ut paket två vändor, först på morgonen från möhippan, sen hade jag fått en avi i brevlådan när jag kom hem. Linnea ditt paket har anlänt. Däremot kom bara en av två, så mailade dem nyss och frågade om de skickade dem separat eller om något vart fel.
Hamnade på en filminspelning i fredags. Det första jag ser är att någon lämnat en hamster i slutet på rulltrappan !?
Eller hamster och hamster, det var en liten hårboll som fick sitta med mig på första parkett och spinka på inspelningen.
Har fått erbjudande om en filmroll, men får se om jag har tiden till det.
Sen for vi ut på Allstars på fredagen. Full och tyckte man va snyggast i världen. Då slutar det med att man fotar jävel, blir inte bättre när man får för sig att ”i sovrummet finns det spotlights, bäst ljus där” så man får stirra som en tok för att inte blunda på bilderna haha.
Det här är det jag lyckats foto under veckans gång. Tror ska försöka bli bättre nu på att lägga över bilderna igen. Har inte haft tillgång till internet eller lägenheten på en månad nu, så skyller på det.. och dålig karaktär som alltid.
Trevlig vecka.









