Vaknade som en kvittrande fågel, anledningen är nog solen, man mår bra av solen!
Vi hade som sagt en awesome day and night igår min man är den bästa, han har själv vart i den åldern , så vi gjorde alla ”kill stuff/valborg stuff / 14 åring stuff/.
Vi tog en lång promenad in till stan , vi hittade en basketboll, vi spelade basket & fotboll / vi åt /vi shoppade / kollade fotbollsmatch / grillande / macdonalds,glass,godis,curry,popcorn,pommes, får avsluta denna mening, finns 100 andra saker vi gjorde men jag vet inte hur jag ska sätta ihop det till ord ens haha!!
Vi hade det verkligen hur roligt som helst,
Idag åker little brooo home , kommer sakna honom i massor…it sucks!, vill verkligen inte tänka på det!
Så ska ut och gå med santos,laga världens godaste frukost, väcka mina grabbar och göra det bästa av denna dag och framförallt njuta av den!
Bild från igår

