← Tillbaka till Improveme Bloggarkiv
This is Natacha Peyre

Valentine!!

<a href=”http://1.bp.blogspot.com/_C3PRBB3T4PQ/SZf3TNnjOiI/AAAAAAAAER0/4Cwaiu6to30/s1600-h/00053.gif”><img style=”display:block; margin:0px auto 10px; text-align:center;cursor:pointer; cursor:hand;width: undefinedpx; height: undefinedpx;” src=”http://1.bp.blogspot.com/_C3PRBB3T4PQ/SZf3TNnjOiI/AAAAAAAAER0/4Cwaiu6to30/s400/00053.gif” border=”0″ alt=””id=”BLOGGER_PHOTO_ID_5302978995697170978″ /></a>
Idag fick jag en väldigt gullig överraskning av Dhani, superfina blommor och en nalle.
Som skickades hem. Hur söt är han, tack älskling!
Har jobbat hela dagen och fick gå på Valentines date med Louise.
Inget fel på henne vi har as kul tillsammans.
Kvällen började med att vi inte hade bokat bord, så alla ställen va packade med fjantiga par till och med dom ruttnaste restaurangerna va fulla. vem fan tar med sin dejt till El Pollo Loco?? haha! Desperata och hungriga som vi va..hittade vi till slut ett ställe.
Vet inte vad vi åt men vi sitter med utslag på hela kroppen, haha! Nej skoja bara det måste ha varit något annat. Efter våran heta dejt 😉 tog vi på oss våra finaste kläder..Och satte os ner och titta på film med mat från hälsobutiken, haha!

Det det allt från idag.

Happy Valentine!!

Puss

PS. Har laddat upp nya bilder från grillfesten DS.

22 svar på ”Valentine!!”

  1. Låter ändå som en mysig alla hjärtans dag 🙂

    *Kan du något om katter?* Snälla läs och hjälp mig om mina katters udda beteende i min blogg! — Orkar inte mer!

  2. Natacha du har en av dom snyggaste kropparna jag vet, hur får du den så smal? Jag har försökt gå ner i vikt läänge men har inte gått ner ett enda kilo. Är väldigt tacksam om du svarar.
    Jätte bra blogg btw 🙂

  3. Lägg din hand i min om du har lust !
    Jag är inte den som stannar kvar
    att ur kärlek suga märg och must.
    Jag är en som kommer och som far.

    En förförisk vandringsmelodi
    drog mig tidigt bort från hemmets kust.
    Jag är bara en som drar förbi.
    Lägg din hand i min om du har lust !

  4. Vill du bli skåderspelerska? Artist? Designer? Vill du flytta till L.A.?

    Då har du samma drömmar som jag. Jag blev uttagen av tusentals sökande att komma till Los Angeles och provspela framför 20 av Hollywoods största rollsättare och agenter.

    Nu har du möjligheten att följa en stjärna från starten till genombrottet! Följ med på min resa till L.A. alla förberedelser, få tips om hur DU kan bli en bättre skådespelerska och artist, hur du lyckas flytta till L.A. och en massa annat på min blogg; http://natachawinter.blogg.se

    Så välkommen att följa min väg till toppen, och få tips på hur du också kan lyckas!
    Xoxo, Nati

    http://NatachaWinter.blogg.se
    http://NatachaWinter.blogg.se
    http://NatachaWinter.blogg.se

  5. Alla har ju givetvis massa åsikter och förutfattade meningar om dig, men jag hade blivit tipsad av en kompis som tyckte att det var värt att läsa din blogg för du verkar så gullig, har mognat osv osv.

    jag gick in och började läsa din blogg med faktiskt en väldigt positiv inställning o räknade nästan med att jag skulle bli lite av ett natacha fan, brukar ju bli så när man får veta mer om någon.

    men du e ju verkligen helt jävla dum i huvet! ja tänkte det att om man ändå har blivit såpass känd som du e kan inte bara bero på att man har sillisar o blont hår. Men du skriver ju fan som om du var fjorton o tänker inte längre än näsan! Den här bloggen suger verkligen!

    jag hade faktiskt högre tankar om dig innan jag började läsa din blogg än nu när jag ska sluta.

    tack för mig

  6. Jag undrar bara hur du kommer in överallt, typ till paris hilton och hur du blev bjuden till grammisgalan?
    Du är väl inte känd i USA ? 😮

    Älskar din blogg, lägg gärna upp mer bilder!

    puss

  7. Hahahahaha!
    Låter som ni hade en myyysig dag iallafall.
    Kul inlägg. Ironi is the shit.
    Saknar du inte lösgodis/plockgodis?
    Haha, störd fråga.

Kommentarer är stängda.