← Tillbaka till Improveme Bloggarkiv
This is Natacha Peyre

18 svar på ”Behöver eran hjälp!”

  1. Gammal elev skriver om mig, kul!
    Tror att min Julia i LA som också bloggar här på Improveme har rekommenderat att du ska ta kontakt med mig. Hör gärna av dig, har kanske en del att bidra med:)

  2. Min gamla so-lärare/kontaktlärare är ett medium. Vi testade henne när hon berättade att hon var ett medium. En kille ritade en sak på en lapp som hon sedan fick hålla i handen ihop vikt och säga vad hon såg. Hon sa att hon såg ett par stora ben och när hon öppnade lappen så hade han ritat en syrsa!
    Hon heter Anna Videmyr och har ett eget healing företag. Lycka till
    //L

  3. Jag har varit hos en kvinna som heter Branka som håller till på Torsg. i Sthlm. Blev tipsad om att träffa henne av en bekant som varit hos henne och såå mkt stämde kring de budskapen hon kunde få ner ( utan att hon såklart visste nåt alls om personen ). Sen när jag var hos henne var det så mkt som gick rakt in i hjärtat så att jag blev helt berörd. Hon kunde oxå se och få ner budskap om händelser, platser och personer i mitt liv som hon omöjligt kunnat vetat om hon hittat på! ( om du vill höra veta hur trovärdig hon var/kändes ). Jag skulle mer än gärna gå till henne igen. Hör kan du käsa lite mer: http://www.celestin.se/OmBranka.htm
    Du får berätta sen vem du valde att gå till. Skulle vara kul o höra om du kunde tipsa om nåt annat medium om du inte väljer att gå till Branka, då jag oxå är intresserad av andevärlden.

  4. Nej inte i sthlm, men en jättebra kvinna. Hon finns ungefär en timma utanför stan. Riktigt duktig, och känd i de kretsarna! Vill inte lämna ut namn å tel här men hör av dig om det är intressant..

  5. Medium Anette Bengtsson, googla, så får du upp hennes hemsida. Hon bor i stockholm. Annette är 5*, riktigt bra å klockren! Hon håller kurser i andligt utvecklande mm. Varmt rekomenderad !

    Kram
    Å

  6. jag håller också på att leta efter ett medium kring sthlm.. får väll sno något tips ifrån kommentarerna.. ;D

  7. Min mamma ar ett fantastiskt medium, absolut inget flum med henne, hon har bada fotterna stadigt pa jorden men har samtidigt en otrolig koppling uppat. Hon heter Anna Videmyr och bor i Nacka. Maila mig garna for telefonnummer eller om du vill ha referenser.

  8. Hej fina Natacha!

    Du svarar aldrig på dem kommentarer eller dem mail du får, men jag hoppas verkligen att du svarar på detta mail 🙂 Brukar du vaxa dina ben och så? isåfall vart gör du det? jag skulle vilja göra det men det är ju inte så många som är duktig på sånt vissa tar ju inte bort ordentligt vilket är trist.. Men nu är min fråga vaxar du dig när du väl ska ta bort hår och så eller går du på någon laserbehandling? isåfall vart? skulle du kunna berätta lite om den? och om du nu bara vaxar dig vem går du då hos och gör du bara det eller går du på andra behandlingar vid sidan om? Natacha, jag vore så otroligt tacksam om du åstminone svarade på denna fråga.. vore verkligen tacksam! Du har ju sånn otroligt bra koll på sånt så det vore så himla snällt om du delade med dig lite och skrev ner det.. Hoppas att du svarar nu jag vore så himla tacksam ska du veta! 🙂 nu skrev jag detta inlägg här med och hoppas att du svarar vore så tacksam!

    Hälsningar Sureyya

Kommentarer är stängda.